Dodanie tovaru

Termín dodania závisí od druhu objednaného tovaru.

Tovar z akčnej ponuky alebo tovar označené "Skladom ihneď k odoslaniu" dodávame v priebehu 1-3 pracovných dní. V závislosti na povahe tovaru a čase prijatia objednávky možno očakávať expedíciu od 24h do 3 dní.

Pri tovare označené na objednávku je dodacia lehota do 45 dní.

V ostatných prípadoch sa doba dodania pohybuje v rozmedzí 7-14 pracovných dní.

V prípade menej bežného či problematického tovaru môže dôjsť k predĺženiu dodacej lehoty. Prevádzkovateľ sa zaväzuje podľa svojich možností, v záujme svojom a predovšetkým s ohľadom na zákazníka, znížiť dodaciu lehotu na najkratšiu možnú dobu. V súlade s tým môže byť objednávka v prípade potreby pre účely logistickej optimalizácie rozdelená do čiastkových objednávok dodaných jednou prepravnou firmou.


Ak dodacia doba prekročí dobu primeranú všeobecnej dostupnosti konkrétneho druhu tovaru na trhu, má zákazník plné právo zrušiť svoju objednávku, a to telefonicky, prípadne formou emailu.


Dodávku tovaru zaisťujeme prostredníctvom prepravnej firmy PPL / DPD / alebo vlastné prepravy.

 

Spôsob doručenia

Tovar zasielame prostredníctvom prepravnej firmy PPL / DPD / po celej SK. Prepravné si účtujeme vo výške 9 Eur za celú objednávku pri platbě bankovým převodem a na dobierku je poštovné 11 Eur.


Prevzatie tovaru

Príjemca tovaru má povinnosť prekontrolovať, že je obal neporušený a zásielka nenesie zjavné znaky poškodenia. Pri preberaní nekontroluje obsah zásielky a nevyžaduje sa účasť posádky vozidla.


Príjemca zásielky je povinný po odchode prepravnej služby překontrolovatnepoškozenost obsahu zásielky. Prípadné poškodenie ohlási prepravcovi (dopravnej službe PPL / DPD) alebo prevádzkovateľovi e-shopu najneskôr do 3 dní od doručenia zásielky.