Ihneď - Belfiore 7157.108.41 NÁSTENNÉ sadrové talianskej svietidlo ručnej výroby

Ihneď - Belfiore 7157.108.41 NÁSTENNÉ sadrové talianskej svietidlo ručnej výroby

Toto sadrové talianskej svietidlo je veľmi dizajnové svietidlo. Výhodou tohto sadrové talianskeho svietidla je, že ho možno natrieť akoukoľvek farbou na stenu. Toto nástenné sadrové talianskej svietidlo je vhodné ako svietidlo do interiéru, najmä potom do obývacej izby, spálne, chodby i napríklad pracovne. Toto sadrové talianskej svietidlo je ručne vyrobené svietidlo od ho výrobcu. sadrové talianskej svietidlo je zaujímavý svojím jednoduchým dizajnom, ktorý je napriek tomu originálny.

91,28 €

Zľava!

-8%

99,22 €

Ušetříte: 7,94 €

Výrobce: Belfiore

7157.108.41

Dostupnosť: Skladom ihneď k odoslaniu 5ks

Iné výrobky v rovnakej kategórii:

Předchozí
Následující

Video

Zákazník si za kvalitu platí a proto má u nás prvotřídní služby. Nakoupit u nás se vyplatí.

Úplná spokojnosť s obchodom. Skvelá komunikácia a bezproblémové vybavenie mojej objednávky. E-shop ponúka svietidlá, ktoré som nikde inde nenašiel. Všetkým obchod určite odporúčam.Igor, Bratislava

E-shop určite odporúčam. Tovar som si jednoducho vybrala, vo sľúbenom termíne dorazilo na moju adresu. Skutočnosť zodpovedá fotografiám. Bola som spokojná.Marta, Banská Bystrica

O výrobci Belfiore

osobní převzetí zdarma