Ihneď - Belfiore 4034.004.35 STROPNÉ sadrové talianskej BODOVÉ svietidlo ručnej výroby

Ihneď - Belfiore 4034.004.35 STROPNÉ sadrové talianskej BODOVÉ svietidlo ručnej výroby

sadrové talianskej svietidlo je zaujímavý svojím jednoduchým dizajnom, ktorý je napriek tomu originálny. Výhodou tohto stropného sadrovej talianskeho svietidla je, že možno natrieť akoukoľvek farbou na stenu, aby krásne splynulo s interiérom. Svietidlo je ručná kvalitná výroba dovážané z Talianska. Svietidlo je vhodné pre všetky typy interiéru. Odporúčané použitie je pre osvetlenie obývacej izby, pracovne, chodby a osvetlenie spálne.

63,45 €

Zľava!

-8%

68,97 €

Ušetříte: 5,52 €

Výrobce: Belfiore

4034.004.35

Dostupnosť: ihneď

• Materiál montury: sádra
  • Vypínač: ne
  • Světelný tok (lm): -
  • Rozměry: 12x12,5x10(šxvxh cm)
  • Příkon (W): 1x35W
  • Farba montury: bílá
  • Materiál tienidla: -
  • Farba tienidla: -
  • Napájanie (V): 240
  • Stmievanie: ne
  • Diaľkové ovládanie: ne
  • Farba svetla: -
  • Žiarovka vrátane svietidlá zadarmo: ne
  • Typ zdroja (pätica): GU10
  • Ochranné krytie (IP): 20

Iné výrobky v rovnakej kategórii:

Předchozí
Následující

Video

Zákazník si za kvalitu platí a proto má u nás prvotřídní služby. Nakoupit u nás se vyplatí.

Úplná spokojnosť s obchodom. Skvelá komunikácia a bezproblémové vybavenie mojej objednávky. E-shop ponúka svietidlá, ktoré som nikde inde nenašiel. Všetkým obchod určite odporúčam.Igor, Bratislava

E-shop určite odporúčam. Tovar som si jednoducho vybrala, vo sľúbenom termíne dorazilo na moju adresu. Skutočnosť zodpovedá fotografiám. Bola som spokojná.Marta, Banská Bystrica

O výrobci Belfiore

osobní převzetí zdarma